Огляд на Purina Pro Plan для кошенят

Обзор на Purina Pro Plan для котят

Ми дуже любимо наше кошеня, тому хотіли обрати якнайкращий корм. В даному кормі є все, що потрібно зростаючому організму. Кошеня їсть корм з великим задоволенням.

Тому надалі будемо купувати лише його. Ніяких недоліків ми не виявили. Корм повністю відповідає всім вимогам. В нас була упаковка на 400 г сухого корму, три види вологого, 1 консерва для кошенят, контейнер для сухого корму, кормушка і лазер-іграшка, яка світить силуетом мишки.

Корм будемо брати тепер тільки цей, на власному кошенятку перевірили, що цей корм повністю безпечний. Ціна-якість відповідають, рекомендую як перший корм для кошенят.

Ми даємо кошенятку комплексно і сухий і вологий корм з цієї лінійки. Сподобалось, що в сухому кормі гранули доволі таки мілкі, які для найменьших пухнастиків буде зручно поїдати. Вологий корм, теж не розчарував. Адже там цілі куски м’яса, і на запах не тхне, як більшість кормів, а навіть пахне апетитно.

Огляд на Purina Pro Plan для кошенят

Тарілочка-кормушка виконана з надійного товстого пластику, просто так не трісне і не розламається і зверху встановлена залізно мисочка, що дуже зручно, адже за потребою можна роз’єднати її на дві миски.

В комплекті був контейнер для сухого корма, і це дуже порадувало, адже можна не переживати, що корм обвітриться. Контейнер його збереже в цілості, і корм не втратить свої властивості.

Після годування кошеня виглядало повністю задоволеним, грайливим і мега-активним, як і всі маленькі. Зі стулом проблем не спростерігалось. Шерсть блискуча і гладенька. Це може говорити про те, що кошенятко чудово і повністю засвоює корм.

В цілому ми залишились більш ніж задоволені, і радимо всім власникам домашніх тварин, які хочуть забезпечити їм міцне здоров’я.

Пока никто не оценил :(

Написать отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Тип комментария:
Оцените корм: